• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Аптечка медична автомобільна (сертифікована) (код 33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника: Постачальником товару (товарів) є фізична особа-підприємець, яка у відповідності до Закону Україні «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджується інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Завершена

151 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 5c0ee28778db4628b70d2e45428323e8
Внутрішній номер закупівлі: 30158445
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-006470-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Янголь +380506464102 nataliya1704@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом, ідентифікатор закупівлі:UA-2026-08-07-008813-a. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 151 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аптечка медична автомобільна АМА-1 (сертифікована)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 400 штука
Період постачання до 23.09.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, м. Черкаси На карті
Аптечка медична автомобільна АМА-2 (сертифікована)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 20 штука
Період постачання до 23.09.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, м. Черкаси На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАР'ЄВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 151 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2026 12:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 765cfab19f0445238ff0426db96b2dbd
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-21-006470-a-a1
Постачальник: МАР'ЄВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
Номер договору: 408/2026
Сума договору: 151 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 20.08.2026 12:44
Статус:
Підписаний
pdf
Д№408_2026 від 20.08.2026.pdf