• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія для гуртожитків .

Закупівля проводиться за кошти місцевого бюджету. Категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у п. 1 і п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, зазначені у п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Закупівля на потреби 2026 року.

Торги не відбулися

82 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 7326661697d640e9a2ee739d2bf0c48d
Внутрішній номер закупівлі: 30158415
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-006433-a   
Замовник: Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків
Контактна особа: Білоцерківець Олена 380664544161 lenazholob@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 82 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 13:17 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 13:17 - 29.08.2026 08:00
Аукціон: з 31.08.2026 15:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴82 800.00 Електрична енергія для гуртожитків .