• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Фортечна від вул. Ізмаїльська до пам'ятного знаку на честь жителів міста, які загинули під час Другої світової війни 1939-1945 рр. (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області

Завершена

813 598.79 UAH з ПДВ
Номер: de6feeb7aed243f0a159e0b75b40f86d
Внутрішній номер закупівлі: 30157303
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-005311-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Контактна особа: Світлана Куликова +380484175221 tender.ugha31@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 813 598.79 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Фортечна від вул. Ізмаїльська до пам'ятного знаку на честь жителів міста, які загинули під час Другої світової війни 1939-1945 рр. (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Код ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг
Кількість 1 послуга
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл Ізмаїльського району, по вул. Фортечна від вул. Ізмаїльська до пам'ятного знаку на честь жителів міста, які загинули під час Другої світової війни 1939-1945 рр. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМУ-56"
Ціна пропозиції 813 598.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2026 12:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 359c79940eac4ab496766abef3e05010
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-21-005311-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМУ-56"
Номер договору: 507
Сума договору: 813 598.79 UAH з ПДВ
Сума договору: 677 998.99 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 20.08.2026 12:03
Статус:
Підписаний
rtf
191_ДЦ_ЛК1_02-01-01.rtf
rtf
191_ДЦ_ДЦ.rtf
rtf
191_ДЦ_ДФ_02-01-01.rtf
rtf
191_ДЦ_ПВР.rtf
docx
ціни (24).docx
rtf
191_ДЦ_ЗКР_5.rtf
rtf
191_ДЦ_ЗВВОК_02-01.rtf
docx
договор.docx