• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

радіфарм; вар садовий; антихрущ (ДК 021:2015:24450000-3-Агрохімічна продукція)

Завершена

8 330.00 UAH без ПДВ
Номер: a376922c71404cfe9ae73996152b1910
Внутрішній номер закупівлі: 30156313
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-004320-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Марина Бондарчук +380675427813 kkp.rmr.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 8 330.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
радіфарм
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 50 штука
Період постачання до 19.08.2026
Місце постачання 42000, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Залізнична 125 На карті
вар садовий
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 4 штука
Період постачання до 19.08.2026
Місце постачання 42000, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Залізнична 125 На карті
антихрущ
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 16 штука
Період постачання до 19.08.2026
Місце постачання 42000, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Залізнична 125 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КИШУН ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Ціна пропозиції 8 330.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2026 11:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9b71238a5e0f4838a025ee72817ca21b
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-21-004320-a-a1
Постачальник: КИШУН ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Номер договору: 253
Сума договору: 8 330.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: радіфарм: 85.00000 UAH без ПДВ
вар садовий: 60.00000 UAH без ПДВ
антихрущ: 240.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 19.08.2026 11:18
Статус:
Підписаний