-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ячмінь фуражний
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-003644-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 18 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 18 годин назад
221 052.63
UAH без ПДВ
Номер:
19ae43fef84044df9083b8c87ccd24b8
Внутрішній номер закупівлі:
30155621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-003644-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВДЕННИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45620164
-
Адреса:
54031, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Заповідна, будинок 2В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артюх Юлія Олександрівна 380959319935 Yuliia.Artiukh@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
221 052.63 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 11:09 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 11:09 - 29.08.2026 14:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:36
Період кваліфікації:
29.08.2026 14:00 - 01.09.2026 15:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴221 052.63 Ячмінь фуражний