• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації та проведення спортивно-патріотичного заходу "Незламний народ - незламної країни!" з нагоди Дня захисників і захисниць України за ДК 021:2015 - 92620000-3 - Послуги, пов'язані зі спортом

категорія Замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, зазначені у пункті 3 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", місце знаходження Замовника: проспект Відродження, 109, м. Кам'янське, Дніпропетровська область, Україна, 51938, закупівля на надання послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами)

Торги не відбулися

250 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 46c7c7fbd5364f13859aaf9b1a09372c
Внутрішній номер закупівлі: 30155521
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-003547-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Соломоненко Наталя Володимирівна 380965284442 SVETLANAGOL2016@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 11:06 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 11:06 - 29.08.2026 11:00
Аукціон: з 31.08.2026 13:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴250 000.00 Послуги з організації та проведення спортивно-патріотичного заходу "Незламний народ - незламної країни!" з нагоди Дня захисників і захисниць України