-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект системи оповіщення
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-001928-a
Торги не відбулися
73 054.00
UAH без ПДВ
Номер:
7e30374af45546c8b42081445bf0c872
Внутрішній номер закупівлі:
30153910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-001928-a
Замовник:
військова частина А0135
×
-
Код ЄДРПОУ:
14302466
-
Адреса:
03168, Україна, м. Київ, Київ, Повітрофлотський проспект 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бойко Олександр Сергійович +380637996967 alexsaha8040@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 054.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 10:14 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 10:14 - 29.08.2026 10:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 054.00 Комплект системи оповіщення