-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Первинний робочий інструмент,Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-001633-a
Торги не відбулися
158 583.34
UAH без ПДВ
Номер:
8c182aec0f5244c09b11bd6217d9c9d5
Внутрішній номер закупівлі:
30153636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-001633-a
Замовник:
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069699
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, вулиця Клавдіївська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Головатюк Наталія Миколаївна 380442946904,380442946900,380979988444 kplbikg19@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 583.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 10:25 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 10:25 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 583.34 Первинний робочий інструмент,Знаряддя