-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (а саме: плитка для підлоги) за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-001067-a
Торги не відбулися
30 189.17
UAH без ПДВ
Номер:
c4aabcd3396a4aae81076033a5891200
Внутрішній номер закупівлі:
30153047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-001067-a
Замовник:
Виконавчий комітет Мозолевської сільської ради Нікопольського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41784088
-
Адреса:
53264, Україна, Дніпропетровська область, с. Мозолевське, вул. Соборна, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Жінчин +380991274971 plan_msr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 189.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 09:36 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 09:36 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 189.17 Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (а саме: плитка для підлоги)