-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по маршруту: село Боложівка- м. Шумськ, м. Шумськ – село Загайці, село Піщатинці – м.Шумськ, місто Шумськ – село Мирове, м. Шумськ – село Шкроботівка, село Забара- м. Шумськ
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012921-a
Торги не відбулися
768 038.00
UAH без ПДВ
Номер:
24623eeb9c8c49a29c6813426740bdfa
Внутрішній номер закупівлі:
30150604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-012921-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимощук Віталій Олександрович +380683261469 tymoshchuk826@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60112000-6 Послуги громадського автомобільного транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
768 038.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 17:17 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 17:17 - 28.08.2026 08:00
Аукціон:
з 31.08.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴768 038.00 Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по маршруту: село Боложівка- м. Шумськ, м. Шумськ – село Загайці, село Піщатинці – м.Шумськ, місто Шумськ – село Мирове, м. Шумськ – село Шкроботівка, село Забара- м. Шумськ