-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Агроволокно та агротканина
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012919-a
Торги не відбулися
342 307.00
UAH без ПДВ
Номер:
df0fdd0936db46748389518f4ba0cc14
Внутрішній номер закупівлі:
30150599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-012919-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45625546
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, провул. Медичний, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Продащук Вікторія Олегівна 380993065707 viktoriia.prodashchuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19720000-9 Синтетичні волокнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 307.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 17:22 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 17:22 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 15:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴342 307.00 Агроволокно та аротканина