• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування учнів Озернянського ліцею Тернопільського району Тернопільської області

Торги не відбулися

1 138 060.00 UAH без ПДВ
Номер: 40d1f6a651554355b3db776d56c1329f
Внутрішній номер закупівлі: 30150387
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-012700-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
Контактна особа: Волобуєва Юлія Олександрівна +380984233749 vokms2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 138 060.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 17:06 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 17:06 - 28.08.2026 00:00
Аукціон: з 28.08.2026 13:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 138 060.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів Озернянського ліцею Тернопільського району Тернопільської області