-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби нержавіючі
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-012537-a
408 ВО
Торги не відбулися
484 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
ccea65c5df32477181e8e5137e624970
Внутрішній номер закупівлі:
30150213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-012537-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
484 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 16:51 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 16:51 - 29.08.2026 17:00
Аукціон:
з 31.08.2026 14:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴484 666.67 Труби нержавіючі