-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-011231-a
Торги не відбулися
664 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ec3150e965984cf0b177a2cc23051c6d
Внутрішній номер закупівлі:
30148911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-011231-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05415941
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, м. Київ, м.Київ, просп.Алішера Навої, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мороз +380442013707, +380442013709 kmdkl_2@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
664 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 16:04 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 16:04 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴664 000.00 ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)