-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт частини приміщень будівлі за адресою: м.Запоріжжя, б. Примаченко Марії, 4 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-010934-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
8 589 662.68
UAH без ПДВ
Номер:
1706cd2acbdb4e7fb537f695964d9841
Внутрішній номер закупівлі:
30148609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-010934-a
Замовник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Скрипченко +380617086970 tender_uon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 589 662.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:55 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:55 - 28.08.2026 01:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:45
Період кваліфікації:
28.08.2026 01:00 - 31.08.2026 15:41
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 589 662.68 Поточний (аварійний) ремонт частини приміщень будівлі за адресою: м.Запоріжжя, б. Примаченко Марії, 4 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)