-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне ДГ 13-100 (код за ЄЗС ДК 021:2015 09110000-3 — Тверде паливо) (09111100-1 Вугілля)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-010460-a
Строк поставки товарів: до 30 вересня 2026 року. Поставка Товару здійснюється на протязі 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання замовлення (заявки) (пошта, факс, електронна пошта) від Замовника.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
916 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
a0d06557d2dd4f8680955684a7235e9f
Внутрішній номер закупівлі:
30148142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-010460-a
Замовник:
КЗ "Березнянський навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05265832
-
Адреса:
15622, Україна, Чернігівська область, смт Березна, вул Свято-Покровська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Тетяна Олексіївна +380681504166 bezbuxnrc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
916 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:43 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:43 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 12:37
Період кваліфікації:
28.08.2026 00:00 - 31.08.2026 16:16
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴916 666.67 Вугілля кам'яне ДГ 13-100 (код за ЄЗС ДК 021:2015 09110000-3 — Тверде паливо) (09111100-1 Вугілля)