-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршруту: село Угорськ – село Цеценівка
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-010172-a
Торги не відбулися
176 433.33
UAH без ПДВ
Номер:
bdf9804de3bc4a49a6ae7449888f0d9a
Внутрішній номер закупівлі:
30147869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-010172-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимощук Віталій Олександрович +380683261469 tymoshchuk826@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60112000-6 Послуги громадського автомобільного транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
176 433.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:33 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:33 - 28.08.2026 08:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 433.33 Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршруту: село Угорськ – село Цеценівка