• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Навчальне обладнання для навчально-практичного центру гірничих технологій (комплект арочного металевого кріплення, елементи гірничої виробки, маршевий ходок ніші скреперної лебідки, ніша скреперної лебідки,вертикальна виробка (ствол)).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився день назад

634 500.00 UAH без ПДВ
Номер: c9f233245a714cc69807cd6408d2464b
Внутрішній номер закупівлі: 30147434
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-009735-a   
Замовник: Комунальний заклад освіти "Криворізький гірничий коледж" ( КЗО "КГК" ДОР")
Контактна особа: Ольга Федорівна Будько +380970538696 kpgtlbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 634 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 15:18 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 15:18 - 28.08.2026 14:30
Аукціон: з 31.08.2026 13:42
Період кваліфікації: 28.08.2026 14:30 - 03.09.2026 09:56
Період завантаження договору: 09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴634 500.00 Навчальне обладнання для навчально-практичного центру гірничих технологій (комплект арочного металевого кріплення, елементи гірничої виробки, маршевий ходок ніші скреперної лебідки, ніша скреперної лебідки,вертикальна виробка (ствол)).