-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюбінги та супутні вироби (труба армована)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-009724-a
Завершена
2 032.50
UAH з ПДВ
Номер:
34a721e80f2249678cdb9837364e9afe
Внутрішній номер закупівлі:
30147398
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-009724-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43957533
-
Адреса:
62458, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Покотилівка, вул.Незалежності, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 032.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
труба армована скловолокном FADO 50*8,4
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
+380445945050
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Ціна пропозиції
2 032.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2026 15:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
12be8bc8c03a4e57a99cb812efe478e3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-20-009724-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Номер договору:
КН-0822997
Сума договору:
2 032.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 693.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
17.08.2026 15:16
Статус:
Підписаний