• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Килимова плитка - 39531310-9

Місце поставки товару: м. Київ, вул. Пухівська, 7. Кількість товару згідно Додатку 2 “Специфікація” до тендерної документації. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (обсяги предмета закупівлі) наведено в Додатку 2 “Специфікація” до тендерної документації. Строк поставки товару: у повному обсязі не повинен перевищувати 45 (сорока п’яти) календарних днів від дати підписання договору уповноваженими особами сторін. Інформація щодо переліку документів та/або інформації тендерної пропозиції, які учасник повинен надати/завантажити в електронну систему визначено у Додатку 1 до тендерної документації. Контактні особи: З технічних питань: – Олег Козеняшев, головний фахівець, тел.: (067) 700-35-08, електронна адреса: Oleh.Kozeniashev@bank.gov.ua З організаційних питань: – Анастасія Бондаренко, менеджер, тел.: (063) 188-12-46, електронна адреса: Anastasiia.Bondarenko@bank.gov.ua

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 2 робочих дні

387 597.50 UAH без ПДВ
Номер: 59b5baf5f3724523bbc0cc1804956878
Внутрішній номер закупівлі: 30145957
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-008256-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Анастасія Бойко +380977280594 anastasiya.boyko@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килимиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 387 597.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 14:30 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 14:30 - 28.08.2026 11:00
Аукціон: з 31.08.2026 14:35
Період кваліфікації: з 28.08.2026 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴387 597.50 Килимова плитка - 39531310-9