-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-008248-a
Торги не відбулися
250 474.40
UAH без ПДВ
Номер:
c3299c4735214025ad47fe8a5a4e82a3
Внутрішній номер закупівлі:
30145956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-008248-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Печерського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188550
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вулиця Івана Мазепи, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кришталь Ірина Миколаївна 380673917429 econompol1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 474.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 14:51 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 14:51 - 28.08.2026 08:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 474.40 ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)