• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля для Комунального позашкільного навчального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 2 робочих дні

492 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 226d1450d8354cc7bf4c06613f401e29
Внутрішній номер закупівлі: 30145623
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-007917-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ОБУХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Кавалер Владислав Вікторович 380665675367 fesc_obuhrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 492 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 14:33 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 14:33 - 28.08.2026 00:00
Аукціон: з 28.08.2026 15:24
Період кваліфікації: з 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴492 000.00 код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля для Комунального позашкільного навчального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області)