-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини для автобусів МАЗ-103 та МАЗ-206. Код за ДК 021:2015 34320000-6 — Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів.
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-007574-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
697 064.00
UAH без ПДВ
Номер:
a65fee543d384c139217c3a05f13e60d
Внутрішній номер закупівлі:
30145276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-007574-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40413447
-
Адреса:
25031, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Ніколаєв +380991102400 zakupivli.elektrotrans@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
697 064.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 14:05 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 14:05 - 28.08.2026 13:54
Аукціон:
31.08.2026 14:15 - 31.08.2026 14:44
Період кваліфікації:
31.08.2026 14:44 - 31.08.2026 16:16
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴697 064.00 Запчастини для автобусів МАЗ-103 та МАЗ-206. Код за ДК 021:2015 34320000-6 — Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів.