• Запит (ціни) пропозицій
  • Безлотова
  • КЕП
  • Prozorro Market
  • Без аукціону

ДК 021:2015:39830000-9- Продукція для чищення (Порошки для прання)

"Учасник підтверджує, що Товар (у тому числі його складові), який він пропонує в пропозиції в цій закупівлі не придбаний ним/не виробляється у третьої особи, яка зареєстрована чи здійснює фактичну господарську діяльність на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території чи в населених пунктах, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, які розташовані на лінії зіткнення, а також в країни, незалежність яких не визнана Україною, а також не придбаний/не виробляється на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території України, а також до моменту укладення Договору зобов’язаний надати Замовнику оригінал довідки про походження товару, якою виробник або представник, або дилер, або дистриб'ютор, уповноважений виробником (повноваження такого представника або дилера, або дистриб'ютора повинні бути документально підтверджені виробником) на розповсюдження його продукції на території України, підтверджує можливість поставки товару Постачальником згідно номенклатури, кількості, характеристик, що визначені його Ціновою пропозицією і Технічною специфікацією та відповідають Специфікації та технічним характеристикам Оголошення про проведення запиту пропозицій постачальників Замовника , а також гарантує відсутність в складі товару сировини походженням з російської федерації та/або республіки білорусь та/або ісламської республіки Іран." Учасник подачею своєї пропозиції підтверджує, що кінцевими бенефіціарними власниками, членами та/або учасниками та/або акціонерами Постачальника, частка яких у статутному капіталі Постачальника становить 10 і більше відсотків, не є Російська Федерація, Республіка Білорусь, Ісламська Республіка Іран, громадяни Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім тих, що проживають на території України на законних підставах, не є юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів"

Завершена

61 500.00 UAH без ПДВ
Номер: f852b83b78c249d9badf41ae48de2e94
Внутрішній номер закупівлі: 30145009
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-007309-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Контактна особа: Віталій Агапов +380957206151 89dnepr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 61 500.00 UAH без ПДВ
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 14:01 - 25.08.2026 08:00
Період кваліфікації: 25.08.2026 08:00 - 25.08.2026 09:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Порошки для прання
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 600 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СКАРЛЕТ-ЛТД"
Початкова пропозиція 50 220.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 220.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2026 09:29
Відповіді на вимоги 8
Документи 2
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ АКАДЕМіЯ"
Початкова пропозиція 61 200.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
61 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 8
Документи 1
Пропозиція

Контракти

Номер: 41717d3a8bbf4660b1ba2d667f5b43c6
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-20-007309-a-a1
Постачальник: ТОВ "СКАРЛЕТ-ЛТД"
Номер договору: 146
Сума договору: 60 264.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 50 220.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: SAVEX Порошок пральний fresh 5.4кг: 83.70000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 09:08
Статус:
Підписаний
pdf
Савекс порошок_Деклар 23.11.2026.pdf
pdf
Договір №146 від 28.08.2026.pdf
p7s
sign.p7s