• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт частини благоустрою території Алеї Слави по вул. Проектній в смт. Війтівці Хмельницького району Хмельницької області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 18:00)

1 384 452.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
05
год
10
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ad3e8ac9419749b7827bd80a06c9d5bd
Внутрішній номер закупівлі: 30144593
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-006886-a   
Замовник: Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
Контактна особа: Віталій Шумеляк +380937459903 viitivrada_tender_ua@ukr.net https://viytovecka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 384 452.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 13:38 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 13:38 - 04.09.2026 18:00
Період оскарження: 20.08.2026 13:38 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 14:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 384 452.33 Капітальний ремонт частини благоустрою території Алеї Слави по вул. Проектній в смт. Війтівці Хмельницького району Хмельницької області