-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Послуги з проведення періодчних профілактичних оглядів працівників)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-006710-a
Торги не відбулися
141 956.53
UAH без ПДВ
Номер:
671b8e1c88904c459770aff450c11025
Внутрішній номер закупівлі:
30144391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-006710-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21084107
-
Адреса:
33018, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ МЕДИЧНА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дорошенко Людмила Сергіївна 0971007427 polohovyy2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
141 956.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 13:31 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 13:31 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴141 956.53 ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги (Послуги з проведення періодчних профілактичних оглядів працівників)