• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради

Торги не відбулися

3 314 610.00 UAH без ПДВ
Номер: ec1136fd092042f2b3cc33b90e497199
Внутрішній номер закупівлі: 30143698
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-006007-a   
Замовник: ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 6 "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Марія Шубин 380982468703 mavsch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 314 610.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 13:01 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 13:01 - 28.08.2026 00:00
Аукціон: з 28.08.2026 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 314 610.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради