-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44111500-6 каучукова теплоізоляція для труб) придбання товарів для підготовки до осінньо-зимового періоду)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-005491-a
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44111500-6 каучукова теплоізоляція для труб) придбання товарів для підготовки до осінньо-зимового періоду) Згідно документації.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
225 209.17
UAH без ПДВ
Номер:
3736b7386d16498398c1e6357c9e60b2
Внутрішній номер закупівлі:
30143182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-005491-a
Замовник:
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39833860
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, буд. 24/7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Олег Віталійович 380442535305 gospgrupa20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 209.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 12:32 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 12:32 - 28.08.2026 09:00
Аукціон:
31.08.2026 11:57 - 31.08.2026 12:38
Період кваліфікації:
31.08.2026 12:38 - 02.09.2026 16:30
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 209.17 ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44111500-6 каучукова теплоізоляція для труб) придбання товарів для підготовки до осінньо-зимового періоду)