-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розчин CleanCell M для очищення робочих зон аналізаторів, 2 × 2 л (L), для cobas e
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-003184-a
Завершена
6 355.14
UAH без ПДВ
Номер:
d60f0c0003a64684a7975e11e8a741d0
Внутрішній номер закупівлі:
30140905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-003184-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Людмила Степанівна 380677684523,380987683228 pcenter_ekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 355.14 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 11:06 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 11:06 - 28.08.2026 10:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:14
Період кваліфікації:
28.08.2026 10:00 - 28.08.2026 10:31
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 355.14 Розчин CleanCell M для очищення робочих зон аналізаторів, 2 × 2 л (L), для cobas e