• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЦОЗ-26П_197_ВО: Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення» (Послуги з інвентаризації джерела викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)

З особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.22 (зі змінами).

Торги не відбулися

40 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d23f3a699f6442caa8bccafa663bfb2a
Внутрішній номер закупівлі: 30140875
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-003174-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ′Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Іванчук Євген Володимирович 380444069178 ivanchuk.e@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 11:00 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 11:00 - 28.08.2026 12:00
Аукціон: з 31.08.2026 11:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 000.00 Код ДК 021:2015 –90730000-3 «Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення» (Послуги з інвентаризації джерела викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)