-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-31-000437-a
Торги не відбулися
771 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 771.72 UAH
мін. крок: 0.1% або 771.72 UAH
Номер:
764ce73cfd3a4da69f6a6829fb291c74
Внутрішній номер закупівлі:
3014006
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-31-000437-a
Замовник:
Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362154
-
Адреса:
08171, Україна, Київська область, село Хотів, площа Паширова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Галина Миколаївна +380632688725 khotiv-rada@khotiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
771 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
771.72 UAH
Період уточнення:
31.01.2019 13:18 - 05.02.2019 13:30
Період прийому пропозицій:
31.01.2019 13:18 - 15.02.2019 13:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
327000 кіловат
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019