-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви: Аланінамінотрансфераза (ALT); Загальна амілаза IVD; Загальна аспартатамінотрансфераз а (AST); Загальний білірубін IVD; Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD; Загальний білок IVD; Гама-глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD; Глюкоза IVD; Глюкоза IVD; Залізо IVD; Набір реагентів для вимірювання множинних факторів згортання IVD; Креатинін IVD; Комплект для ідентифікації антитіл до антистрептолізин; Ревматоїдний фактор IVD; C-реактивний білок (CRP) ІВД; Загальна лужна фосфатаза (ALP); Множинні аналіти клінічної хімії; Протромбіновий час (ПЧ) IVD; Фібриноген (чинник I) IVD; Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД; Множинні аналіти клінічної хімії IVD; Сечова кислота IVD; Сечовина (Urea) IVD; Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД; Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД; Тригліцериди IVD; Миючий / очищуючий розчин ІВД, для автоматизованих / полуавтоматизованих систем; Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD; Загальний холестерин IVD; Множинні аналіти клінічної хімії IVD) або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-001893-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 10 годин
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 10 годин
604 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d6f903939c7f47cb966db561cdf42fba
Внутрішній номер закупівлі:
30139604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-001893-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ТЕРАПІЇ ІМЕНІ Л.Т. МАЛОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04528465
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Любові Малої, будинок 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Зелінський +380967332440 mrpololol@ukr.net http://therapy.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
604 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 10:12 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 10:12 - 28.08.2026 10:11
Аукціон:
з 31.08.2026 13:55
Період кваліфікації:
з 28.08.2026 10:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴604 000.00 код за ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви: Аланінамінотрансфераза (ALT); Загальна амілаза IVD; Загальна аспартатамінотрансфераз а (AST); Загальний білірубін IVD; Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD; Загальний білок IVD; Гама-глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD; Глюкоза IVD; Глюкоза IVD; Залізо IVD; Набір реагентів для вимірювання множинних факторів згортання IVD; Креатинін IVD; Комплект для ідентифікації антитіл до антистрептолізин; Ревматоїдний фактор IVD; C-реактивний білок (CRP) ІВД; Загальна лужна фосфатаза (ALP); Множинні аналіти клінічної хімії; Протромбіновий час (ПЧ) IVD; Фібриноген (чинник I) IVD; Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД; Множинні аналіти клінічної хімії IVD; Сечова кислота IVD; Сечовина (Urea) IVD; Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД; Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД; Тригліцериди IVD; Миючий / очищуючий розчин ІВД, для автоматизованих / полуавтоматизованих систем; Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD; Загальний холестерин IVD; Множинні аналіти клінічної хімії IVD) або еквівалент