-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31440000-2 – Акумуляторні батареї
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-001593-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
11 967.50
UAH без ПДВ
Номер:
0ed3f49b2a3845e49359268590ac0d68
Внутрішній номер закупівлі:
30139304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-001593-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 967.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 10:00 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 10:00 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:18
Період кваліфікації:
28.08.2026 00:00 - 31.08.2026 08:48
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 967.50 31440000-2 – Акумуляторні батареї