• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт приміщень каб.№109,110,111,112,113 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою: м.Львів, пл.Андрія Парубія,1

Завершена

3 223 514.78 UAH з ПДВ
Номер: 786841aba10d48a5bd3edd4ca94452d2
Внутрішній номер закупівлі: 30138245
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-000534-a   
Замовник: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
Контактна особа: Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 3 223 514.78 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень каб.№109,110,111,112,113 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою: м.Львів, пл.Андрія Парубія,1
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 18.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Андрія Парубія 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НЕРУХОМІСТЬ ТА МАЙНО"
Ціна пропозиції 3 223 514.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2026 12:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 248ba091c9d449dea16862bd248bc4e3
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-20-000534-a-a1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НЕРУХОМІСТЬ ТА МАЙНО"
Номер договору: 322
Сума договору: 3 223 514.78 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 686 262.32 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 18.08.2026 08:55
Статус:
Підписаний
docx
додаток 1 -договірна ціна.docx
docx
додаток 3 - інформація про ціни (2).docx
docx
додаток 2 - дефектний акт (2).docx
docx
Кінцеві_бенефіціари_КП_Нкрухомість_і_майно (1) (1).docx
pdf
3223514,78_0001.pdf
docx
договір 3 232 000.docx