-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пергамент для випікання, стрейч-плівка харчова
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-000445-a
Завершена
16 124.99
UAH з ПДВ
Номер:
6a85319aba9543e8b3f79a760820b4ab
Внутрішній номер закупівлі:
30138154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-000445-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОТОВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23078513
-
Адреса:
51112, Україна, Дніпропетровська область, с. Котовка, ул. Садовая, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Шехірєв +380501926752 gregorrazin555@gmail.com https://kotovska-spshool.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
16 124.99 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пергамент для випікання силіконізований 42 см х 20 м Добра господарочка
Кількість
25 штука
Період постачання
24.08.2026 - 24.08.2026
Пергамент для випікання силіконізований 28 см х 20 м Добра господарочка
Кількість
25 штука
Період постачання
24.08.2026 - 24.08.2026
Стретч-плівка харчова 0,43 х 1250 м
Кількість
3 штука
Період постачання
24.08.2026 - 24.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДИРЕКТ ОФІС СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41136522
-
Контактна особа:
+380676377710
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Полігонна будинок 10б ПРИМІЩЕННЯ 40
Ціна пропозиції
16 124.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2026 08:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c101b689f27452c89c086a2f6d4ee26
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-20-000445-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДИРЕКТ ОФІС СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41136522
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Полігонна будинок 10б ПРИМІЩЕННЯ 40
Номер договору:
№90_2026
Сума договору:
16 124.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
13 437.49 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пергамент для випікання силіконізований 42 см х 20 м Добра господарочка : 200.00000 UAH без ПДВ
Пергамент для випікання силіконізований 28 см х 20 м Добра господарочка : 147.50000 UAH без ПДВ
Стретч-плівка харчова 0,43 х 1250 м : 1 583.33000 UAH без ПДВ
Пергамент для випікання силіконізований 28 см х 20 м Добра господарочка : 147.50000 UAH без ПДВ
Стретч-плівка харчова 0,43 х 1250 м : 1 583.33000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
19.08.2026 08:40
Статус:
Підписаний