-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги екскаватора-навантажувача з оператором для виконання земляних робіт (ДК 021:2015: 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-012535-a
Торги не відбулися
90 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
efdc0df874984c49b10327beb4b0bf23
Внутрішній номер закупівлі:
30136157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-012535-a
Замовник:
Старобогородчанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40154315
-
Адреса:
77712, Україна, Івано-Франківська область, село Старі Богородчани, ВУЛИЦЯ ФРАНКА, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семенців Ірина 380987403426 stbzakypivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 17:10 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 17:10 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Послуги екскаватора-навантажувача з оператором для виконання земляних робіт (ДК 021:2015: 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)