-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва», код ДК 021:2015 60130000-8 – Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-012518-a
Торги не відбулися
518 070.67
UAH без ПДВ
Номер:
285a41992df64549b547a63f8c9dc6a3
Внутрішній номер закупівлі:
30136143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-012518-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38266365
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колісник Дмитро Анатолійович 380445639226 cpmsd2_torg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
518 070.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 17:26 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 17:26 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 15:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴518 070.67 «Послуги спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва»