-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові двері та вікна, за ДК 021:2015 - 44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-011890-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
124 028.75
UAH без ПДВ
Номер:
8149eaa41ba7491eb45a65af915a54b4
Внутрішній номер закупівлі:
30135574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-011890-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Булгаков +380674042832 bulgakov0007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
124 028.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 16:35 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 16:35 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
27.08.2026 15:25 - 27.08.2026 15:54
Період кваліфікації:
27.08.2026 15:54 - 31.08.2026 13:45
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴124 028.75 Металопластикові двері та вікна