• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

Завершена

164 040.00 UAH без ПДВ
Номер: a9c90c8963174cec86d0135ac87dfd15
Внутрішній номер закупівлі: 30135063
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-011230-a   
Замовник: Військова частина А0853
Контактна особа: Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 164 040.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стартер МАЗ-5551 Z=10 8,5 кВт, 24V
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Циліндр підпедальний МАЗ-5440
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Ресора передня МАЗ-5340 ЄВРО
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Циліндр гальмівний (енерг.акум) L RENAULT MAGNUM
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Циліндр гальмівний (енерг.акум) R RENAULT MAGNUM
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Балон пневматичної ресори RENAULT MAGNUM
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Секційний розподільник, пневматична підвіска RENAULT MAGNUM
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Генератор ISUZU
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Радіатор водяного охолодження ISUZU
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор задній ISUZU
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Амортизатор передній ISUZU
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Датчик спідометра ISUZU
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Цилiндр гальмiвний головний ISUZU
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Тяга реактивна на сайлнтблоках ISUZU
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Корпус приводу спідометра КПП ISUZU
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті
Дифузор радіатора 4HG1 ISUZU
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 21.08.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
Ціна пропозиції 164 040.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2026 16:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3fd29e679c684641968615935564d67c
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-19-011230-a-a1
Постачальник: ФОП “ Тичук Юрій Іванович ”
Номер договору: 142
Сума договору: 164 040.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Стартер МАЗ-5551 Z=10 8,5 кВт, 24V: 11 920.00000 UAH без ПДВ
Циліндр підпедальний МАЗ-5440: 820.00000 UAH без ПДВ
Ресора передня МАЗ-5340 ЄВРО: 24 150.00000 UAH без ПДВ
Циліндр гальмівний (енерг.акум) L RENAULT MAGNUM: 15 270.00000 UAH без ПДВ
Циліндр гальмівний (енерг.акум) R RENAULT MAGNUM: 14 770.00000 UAH без ПДВ
Балон пневматичної ресори RENAULT MAGNUM: 5 325.00000 UAH без ПДВ
Секційний розподільник, пневматична підвіска RENAULT MAGNUM: 10 120.00000 UAH без ПДВ
Генератор ISUZU: 9 450.00000 UAH без ПДВ
Радіатор водяного охолодження ISUZU: 17 050.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор задній ISUZU: 2 310.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор передній ISUZU: 1 210.00000 UAH без ПДВ
Датчик спідометра ISUZU: 410.00000 UAH без ПДВ
Цилiндр гальмiвний головний ISUZU: 3 465.00000 UAH без ПДВ
Тяга реактивна на сайлнтблоках ISUZU: 5 390.00000 UAH без ПДВ
Корпус приводу спідометра КПП ISUZU: 3 025.00000 UAH без ПДВ
Дифузор радіатора 4HG1 ISUZU: 970.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 17.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Звіт про укладені договори
Договір