-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1- 4 та 5-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-009888-a
Торги не відбулися
3 227 340.00
UAH без ПДВ
Номер:
b1e32fabcf414497bc9813d008a38339
Внутрішній номер закупівлі:
30134519
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-009888-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Квашня Марта 380687395620 martakvashnia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 227 340.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 16:00 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 16:00 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 11:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 227 340.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1- 4 та 5-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради