-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кольпоскоп з фотофіксацією та відео системою -1шт, Глюкометр -1шт
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010823-a
Торги відмінено
222 527.00
UAH без ПДВ
Номер:
ceab3492724542ea97871b10e374c6c7
Внутрішній номер закупівлі:
30134430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010823-a
Замовник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максимець Андрій Васильович +380323130148 gorcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
222 527.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 16:00 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 16:00 - 27.08.2026 01:00
Аукціон:
з 28.08.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f9309bd2e37f4b31863e48e39c190388
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неправильно визначена очікувана вартість предмета закупівлі
Період оскарження:
24.08.2026 16:30 - 04.09.2026 00:00
Дата опублікування:
24.08.2026 16:30
Дата виконання:
04.09.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴222 527.00 Кольпоскоп з фотофіксацією та відео системою -1шт, Глюкометр -1шт