-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ВВГ нгд 4*16,0 кабель; Короб пластиковий e.trunking.stand.25.16, 25*16мм, 2м; Короб пластиковий e.trunking.stand.40.25, 40*25мм, 2м; Гільзи з'єднувальні мідні луджені в асортименті; Наконечники мідні в асортименті; Обойма для труб і кабелю з ударним шурупом в асортименті; Короб/лоток перфорований 200*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм; Кришка з заземленням на прямий елемент основа 200 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 300; Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 200*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра; Кришка СРО 90 на кут горизонтальна 90º, основа 200, гарячого цинкування, метод Сендзіміра; 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010476-a
Завершена
109 797.31
UAH з ПДВ
Номер:
7fd55b8a52b94cd3bfaa79fd86364bb8
Внутрішній номер закупівлі:
30134024
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010476-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
109 797.31 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ВВГ нгд 4*16,0 кабель
Кількість
40 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Короб пластиковий e.trunking.stand.25.16, 25*16мм, 2м
Кількість
40 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Короб пластиковий e.trunking.stand.40.25, 40*25мм, 2м
Кількість
40 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY25
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY 35
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY 95
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечники мідні DT 10/8
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечники мідні DT 16/8
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечники мідні DT 25/8
Кількість
32 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечники мідні DT 300/16
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечники мідні DT 35/8
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечники мідні DT 50/10
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечники мідні DT 95/12
Кількість
100 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Обойма для труб і кабелю з ударним шурупом д 25-27 біла 25 шт.
Кількість
8 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Обойма для труб і кабелю з ударним шурупом д 32-34 біла 25 шт.
Кількість
4 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Короб/лоток перфорований 200*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм
Кількість
60 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кришка з заземленням на прямий елемент основа 200 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 300
Кількість
60 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 200*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кришка СРО 90 на кут горизонтальна 90º, основа 200, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42370793
-
Контактна особа:
+380506619339
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ДЕКАБРИСТІВ будинок 41/4
Ціна пропозиції
109 797.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2026 15:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f57b421b4bab4f1b9f78ae28a96b8e0a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-19-010476-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42370793
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ДЕКАБРИСТІВ будинок 41/4
Номер договору:
1039-26
Сума договору:
109 797.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
91 497.76 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ВВГ нгд 4*16,0 кабель: 684.26000 UAH без ПДВ
Короб пластиковий e.trunking.stand.25.16, 25*16мм, 2м: 19.12000 UAH без ПДВ
Короб пластиковий e.trunking.stand.40.25, 40*25мм, 2м: 37.56000 UAH без ПДВ
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY25: 18.13000 UAH без ПДВ
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY : 367.54000 UAH без ПДВ
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY 35: 26.08000 UAH без ПДВ
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY 95: 88.21000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 10/8: 20.14000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 16/8: 24.21000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 25/8: 33.61000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 300/16: 534.18000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 35/8: 40.96000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 50/10: 61.56000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 95/12: 149.01000 UAH без ПДВ
Обойма для труб і кабелю з ударним шурупом д 25-27 біла 25 шт.: 209.85000 UAH без ПДВ
Обойма для труб і кабелю з ударним шурупом д 32-34 біла 25 шт.: 229.29000 UAH без ПДВ
Короб/лоток перфорований 200*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм: 278.52000 UAH без ПДВ
Кришка з заземленням на прямий елемент основа 200 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 300: 205.33000 UAH без ПДВ
Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 200*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра: 520.06000 UAH без ПДВ
Кришка СРО 90 на кут горизонтальна 90º, основа 200, гарячого цинкування, метод Сендзіміра: 276.26000 UAH без ПДВ
Короб пластиковий e.trunking.stand.25.16, 25*16мм, 2м: 19.12000 UAH без ПДВ
Короб пластиковий e.trunking.stand.40.25, 40*25мм, 2м: 37.56000 UAH без ПДВ
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY25: 18.13000 UAH без ПДВ
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY : 367.54000 UAH без ПДВ
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY 35: 26.08000 UAH без ПДВ
Гільзи з'єднувальні мідні луджені GTY 95: 88.21000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 10/8: 20.14000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 16/8: 24.21000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 25/8: 33.61000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 300/16: 534.18000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 35/8: 40.96000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 50/10: 61.56000 UAH без ПДВ
Наконечники мідні DT 95/12: 149.01000 UAH без ПДВ
Обойма для труб і кабелю з ударним шурупом д 25-27 біла 25 шт.: 209.85000 UAH без ПДВ
Обойма для труб і кабелю з ударним шурупом д 32-34 біла 25 шт.: 229.29000 UAH без ПДВ
Короб/лоток перфорований 200*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм: 278.52000 UAH без ПДВ
Кришка з заземленням на прямий елемент основа 200 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 300: 205.33000 UAH без ПДВ
Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 200*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра: 520.06000 UAH без ПДВ
Кришка СРО 90 на кут горизонтальна 90º, основа 200, гарячого цинкування, метод Сендзіміра: 276.26000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
06.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний