• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Насос для ентерального харчування (НК 024:2023: 13209 - Помпа для ентерального харчування; НК 031:2024: A03010302 - Насосні контролери ентерального харчування); Матрац протипролежневий секційного типу, з компресором (НК 024:2023: 47478 - Протипролежнева система з надувним матрацом з регульованим тиском))

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 10 днів назад

90 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 511622f6dce54d80b845cf13f92fa913
Внутрішній номер закупівлі: 30133724
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-010036-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Недобор Тетяна 380996181656 tanialmd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 90 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 15:37 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 15:37 - 27.08.2026 00:01
Аукціон: з 28.08.2026 15:57
Період кваліфікації: 27.08.2026 00:01 - 27.08.2026 10:11
Період завантаження договору: 02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴90 600.00 ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Насос для ентерального харчування (НК 024:2023: 13209 - Помпа для ентерального харчування; НК 031:2024: A03010302 - Насосні контролери ентерального харчування); Матрац протипролежневий секційного типу, з компресором (НК 024:2023: 47478 - Протипролежнева система з надувним матрацом з регульованим тиском))