-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрої «Альтра»
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-007933-a
Асортимент, кількість товару та інші умови закупівлі визначені у тендерній документації та додатках до неї. Тендерна документація додається (ТД). Згідно умов цієї процедури закупівлі, тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу «ТД», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону.
Торги не відбулися
2 433 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
baf564f364b549a9badc42771559a0e0
Внутрішній номер закупівлі:
30131535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-007933-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22800735
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 285
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лариса Кравченко +380472395561 krla@cherkasyoblenergo.com https://cherkasyoblenergo.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 433 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:35 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:35 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 433 750.00 Пристрої «Альтра»