-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Покришівський ЗДО «Веселка» Брусилівської селищної ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-007713-a
Операції з постачання послуг з харчування дітей закладу дошкільної освіти звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.
Торги не відбулися
200 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
a5e179b0d2e44861b5623510da13981f
Внутрішній номер закупівлі:
30131313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-007713-a
Замовник:
Покришівський заклад дошкільної освіти "Веселка"Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36976547
-
Адреса:
12625, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Покришів, вул.Центральна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Федорчук +380678895996 zdoveselka1971@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:14 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:14 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 400.00 Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Покришівський ЗДО «Веселка» Брусилівської селищної ради