• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Торги не відбулися

15 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 3c37d01bab204e6190eb283491d1fea2
Внутрішній номер закупівлі: 30131240
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-007634-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
Контактна особа: Загура Олег Васильович +380372542530 juristarzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 14:18 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 14:18 - 27.08.2026 00:00
Аукціон: з 27.08.2026 11:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 000.00 Послуги з діагностики ТЗ