-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Олексія Вадатурського, 71/1 в кількості 1 (одна) одиниця
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-007271-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
2 067 975.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
19
год
33
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
618f904fa5b14f818eb6afb8fb3a3d27
Внутрішній номер закупівлі:
30130885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-007271-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Митникова +380949464740 34674154m@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 067 975.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 13:55 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 13:55 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження:
19.08.2026 13:55 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 067 975.00 Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Олексія Вадатурського, 71/1 в кількості 1 (одна) одиниця