• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Сирні продукти

Завершена

2 517.39 UAH з ПДВ
Номер: 73afd0e7822b4092920e7ef580b58804
Внутрішній номер закупівлі: 30129477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-005860-a   
Замовник: Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
Контактна особа: Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 2 517.39 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сирні продукти
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 5.206 кілограм
Період постачання до 06.08.2026
Місце постачання 01024, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
Ціна пропозиції 2 517.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2026 13:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7a9385aaeac74e738073c6b0e22fec79
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-19-005860-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
Номер договору: Накладна № 56876Р
Сума договору: 2 517.39 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 097.83 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.08.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Дата підписання: 06.08.2026 12:43
Статус:
Підписаний
pdf
Накладна.pdf
pdf
Обгрунтування_1554.pdf
pdf
ТОВ Корвус інформація про КБВ.pdf