-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-005589-a
Завершена
193.98
UAH з ПДВ
Номер:
b984a41e6eb143f48e757a592674ae5a
Внутрішній номер закупівлі:
30129208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-005589-a
Замовник:
Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19122935
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
193.98 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий
Кількість
300 грам
Період постачання
до 06.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВУС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36003603
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
193.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2026 13:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5444a9d121c9409c8fa73a6a89999b81
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-19-005589-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВУС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36003603
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
чек № [1030:33.5227.57]
Сума договору:
193.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
161.65 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Дата підписання:
06.08.2026 12:32
Статус:
Підписаний