-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Спиці Ілізарова без упора 2,0мм*400 мм
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-004816-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
40 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
e641520cb1054c779570db753667d038
Внутрішній номер закупівлі:
30128445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-004816-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кованжи Наталя Георгіївна +380974456262 010185dzo@gmail.com https://zhodkl.zt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 12:03 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 12:03 - 27.08.2026 09:00
Аукціон:
з 28.08.2026 15:01
Період кваліфікації:
27.08.2026 09:00 - 27.08.2026 14:45
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 500.00 Спиці Ілізарова без упора 2,0мм*400 мм